KLINET PRO 1L s rozp - odmasťovač povrchov

 
4,30 € s DPH (3,58 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 KLINET PRO - odmasťovač povrchov Ideálny na odstraňovanie zvyškov leštiacich pást, voskov alebo lepidiel z maskovacích pások. Povrch zanecháva dôkladne vyčistený a...

Viac informácii
Kód: D20011
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 1.030 kg

K2 KLINET PRO - odmasťovač povrchov

Ideálny na odstraňovanie zvyškov leštiacich pást, voskov alebo lepidiel z maskovacích pások. Povrch zanecháva dôkladne vyčistený a odmastený. Po aplikácii sa nanesené vosky alebo povlaky spoja s lakom čo najsilnejšie. Môže sa tiež použiť na odstránenie mastných škvŕn zo skla.
Použitie: Produkt je pripravený na použitie. Nastriekajte na povrch a potom dosucha utrite handričkou z mikrovlákna.


.... viac info:

K2 KLINET PRO je verným nástrojom pracovníka detailného ateliéru počas každodenného boja o dokonalý stav laku.
Nekompromisný a mimoriadne účinný prostriedok na profesionálnu kontrolu laku na báze izopropylalkoholu (IPA). Nie je to náhoda. Je to prvotný produkt vysokej čistoty, ktorý sa vyrába od nuly s cieľom profesionálneho použitia a najvyššej kvality ako výsledok premysleného a inovatívneho výrobného procesu. Neobsahuje žiadne nežiaduce zlúčeniny, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na lak. Funguje nekompromisne. Silou rezania japonského meča odstraňuje zvyšky leštiacich pást, voskov alebo lepidiel z maskovacích pások z laku a odhaľuje skutočnú tvár a stav povrchu. Vosk a ďalšie ochranné nátery ho milujú. Vďaka nemu sú kombinované s dokonale odmasteným lakom a ich kombinácia je silná a dlhá. Funguje skvele ako odmasťovač, napríklad pri odstraňovaní mastných škvŕn z povrchu skla. Vyskúšajte ho raz a zostane navždy s vami.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.