MIXER 1L HDPE - fľaška+rozprašovač

 
1,30 € s DPH (1,08 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 MIXER - pohodlná, odolná a pevná fľaša vyrobená z HDPE Vysoko kvalitná náhradná fľaša vhodná na takmer všetky nami ponúkané produkty. Má...

Viac informácii
Kód: D7001
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 0.150 kg

K2 MIXER - pohodlná, odolná a pevná fľaša vyrobená z HDPE

Vysoko kvalitná náhradná fľaša vhodná na takmer všetky nami ponúkané produkty. Má ergonomický tvar. V rukách dokonalo sedí. Je navrhnutá na časté použitie. Rozprašovač s 2 funkciami prúdu: silný alebo rozprašovaný.

Má stupnicu pre ľahkú prípravu pracovného roztoku a priehľadný prúžok, ktorý umožňuje súčasné riadenie množstva produktu. Fľaša má biely štítok na ktorý sa dá písať napr. názov prostriedku, riedenie, dátum a pod.

Kapacita: 1 liter

Čo je plast HDPE?

HDPE:  High Density Polyethylene (HDPE) – polyetylén s vysokou hustotou. Polyetylén  spolu s polypropylénom sa často používa na výrobu kozmetických fliaš a čistiacich prostriedkov. Môžu sa i kombinovať (napr. fľaša PE a uzáver PP), spolu sa veľmi dobre recyklujú. 

Hustota HDPE je v rozmedzi 0,93 až 0,97 g/cm3, teplotne odolný v rozmedzí -50°C až 110°C. Polyethylen s vysokou hustotou je chemicky odolný, bez zápachu a vhodný na priamy kontakt s potravinami, netoxický, recyklovatelný. HDPE je široko využívaný, napríklad na výrobu varných sáčkov, uzáverov PET fliaš, kojeneckých fliaš, vodovodných potrubí, rozvodov plynov, chemicky odolných potrubí, palivových nádrží do aut, obalov na čistiace prostriedky, izolačných lepeniek, zváraných výrobkov. Čoraz častejšie je využívaný na výrobu materiálov slúžiacich ako náhrada dreva (WPC). Výrobky sú označované recyklačným symbolom 2. Z ekologického hľadiska sú HDPE fólie nezávadné, recyklovateľné, dajú sa skládkovať alebo likvidovať spaľováním, pri ktoróm nevznikajú škodlivé látky pre životné prostredie.

TLAKOVÉ ROZPRAŠOVAČE


01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.